Relax Community
Relax Community

    Foto

    cel mai bun cfg care l-am avut



    • Por favor, inicie sesiуn para responder

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

    Dum Feb 10, 2013 3:04 pm
    Fuera de lнnea
    Gyss [;x]
    Dum Feb 10, 2013 3:04 pm


    Gyss [;x]
    Gyss [;x]
    User

    User
    o sa va pun aici cel mai tare,cel mai perfect ,cel mai cel cfg dintre toate cfg-urile ..Cfgul se numeste "roman" nu stiu daca ati auzit de el ,daca nu ati auzit de el o sa va spun eu ..Roman 'roman' Ausserdorfer a reusit sa castige titlul de cel mai infuent jucator, fragurile sale per runda, reusind sa conteze enorm in castigarea meciurilor echipei sale (in PGL).. are urmatoarele
    Aim 90%
    Norecoil 100%.. testat de mine merge super bine, tot ce trebuie sa faceti este sa puneti tinta pe player si ati dat hs.. e bun si cand sunt mai mult playeri in fata ta deoarece daca tragi intr-un player acela ia hs nu il omori pe altul.. e super tare cfg-ul...va trebuie vreo 15%skill si restu face cfg-ul.. nu iese in demo nu sare tinta nu tremura ,e perfect.. o sa caut un program bun de filmat sa va arat cam cum este.. tot ce trebuie sa faceti voi este sa dati vot in fiecare zi pe parcursul a 13 zile .. votul il dati accesand acest link [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [;x] si dand click pe soldat.. multumesc si astept sa vad cate persoane sunt interesate de acest cfg.. o sa revin cu acel video in max 2 zile.. depinde cat de repede gasesc un program bun de filmat.. sa se vada clar si bine..

    Pana atunci numai bine..!!
    PS: in acest link [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [;x] vedeti ca trebuie sa il copiati cu tot cu [;x] nu dati click pe el deoarece nu o sa mearga..

    Dum Feb 10, 2013 9:46 pm
    Fuera de lнnea
    craiova
    Dum Feb 10, 2013 9:46 pm


    craiova
    craiova
    User

    User
    ba dute de aci cu voturile tele daca vrei voturi pune link de downloadat si atunci ati da lumea si vot asa dutye tare

    Dum Feb 10, 2013 10:31 pm
    Fuera de lнnea
    Gyss [;x]
    Dum Feb 10, 2013 10:31 pm


    Gyss [;x]
    Gyss [;x]
    User

    User
    prietene ,,cfg-ul nu e gata daia am si spus ca astept si in functie de voturi o sa bag si cfg-ul daca nu iti comvine nu te obliga nimeni sa dai vot.. dar sa stii ca o sa vb cu Victor iar in momentul cand bag cfg-ul sa poate fi luat de anumite personae nu stiu qm o sa faca dar stiu ca poate sa iti blocheze ip sau cv ca sa nu ai acces la acest topic iar cand toti vor avea cfg-ul tu o sa te rogi de mine sa til dau si tie.. nu am pus cfg-ul deoarece nu este gata inca.. nu este complet.. ii mai fac inca mici retusuri cu ajutorul unu prieten.. deoarece mai are faze sa ia pe altul; are o faza daia 1 faza la vreo 13-15 playeri luati.. si este urat ca sa joci si adminul chear atunci sa se uite pe tine si sa te prinda.. Neutral

    Dum Feb 10, 2013 11:16 pm
    Fuera de lнnea
    Victor
    Dum Feb 10, 2013 11:16 pm


    Victor
    Victor
    Administrator

    Administrator
    Gyss [;x] +2 ⚠

    Fuera de lнnea
    Continut sponsorizat



    Continut sponsorizat

    Mesaj [Pagina 1 din 1]